Information for libraries

• na webu

Visual

Nacházíte se zde: Úvod Aktuality The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH PLUS)

Časopis Knihovna: knihovnická revue je zařazen do prestižní databáze vědeckých časopisů The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH PLUS)

15.01.2018, pilarj

PF 2018

Časopisy Knihovna: knihovnická revue a Knihovna plus jsou mediálními partnery konference Kniha ve 21. století.
Kde: Opava
Kdy: 7. února 2018